Vaše skúsenosti

Pomohli Vám naše výrobky z pravého červeného kórejského ženšenu?

Zaznamenali ste ich výrazné účinky?

Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti s našimi výrobkami a my Vás za to odmeníme.

MUDr. Peter Lukáč, MPH
Mal som tú česť stáť pri vzniku tejto unikátnej slovenskej bio prírodnej a dokonca aj vegánskej kozmetiky. Keďže už roky predpisujem produkty z pravého červeného kórejského ženšenu mojim pacientom s veľmi vysokou účinnosťou, bol som fascinovaný a zvedavý na účinky ženšenu v kozmetike. A môžem povedať za seba ale aj za široké spektrum klientiek, ktoré kozmetiku vyskúšali, je jednoducho skvelá. Z každej strany počúvam samé pozitívne ohlasy a ja sám oceňujem prírodné zloženie z ingrediencií z celého sveta a luxusný design.
Martina, Bratislava
Ženšen mi veľmi pomohol v boji s chudokrvnosťou. Bola som bledá, unavená, bez energie a chuti niečo robiť. Taktiež mi padali vlasy a mala som tmavé kruhy pod očami. Už po prvých dňoch užívania extraktu som začala pociťovať výrazné zmeny, dokonca som našla v sebe toľko energie, že som začala chodiť aj do fitka. Vynikajúce produkty.
Marta, Bratislava
Pracujem v administratíve a Váš ženšen mi veľmi pomáha na koncentráciu. Moje kolegyne sa ma pýtajú, čo sa so mnou stalo, vraj som ako vymenená a optimisticky naladená. Každému iba s úsmevom odpovedám, že som začala užívať ženšen.
Manželia Pavol a Mária
So ženšenom prežívame energický a aktívny dôchodcovský vek. Ďakujeme, sme šťastní, že sme sa o Vašich produktoch dozvedeli.
Petra, Trnava
Cítim sa mladšie, upravil sa mi cyklus, zmenšili a postupne až vytratili menštruačné ťažkosti, vyhladila sa mi pleť. Som nadšená.
Štefan, Prešov
Zaznamenal som výraznú úpravu krvého tlaku, postupne mi lekár znížil dávkovanie tabliet. Bol som veľmi potešený a užívam tablety naďalej.
Ján, Bratislava
Moja lekárka mi po odobratí krvi s prekvapením oznámila, že mi nemá čo predpísať, pretože môj krvný obraz bol po dvoch mesiacoch užívania extraktu takmer dokonalý. Zostali sme obaja veľmi milo prekvapení. Ďakujem.
Pavlína, Nitra
Ženšen mi pomáha nielen na imunitu počas chrípkových období ale tiež počas výrazného zaťaženia organizmu - skúškové, práca, šport. Užívala som extrakt, momentálne tablety a pre chuť popíjam z času na čas instantnú zmes (čaj). Som veľmi spokojná so všetkými produktami.
Viera, Bratislava
Polepšila sa mi pamäť, zlepšilo kreatívne myslenie, som spisovateľka a Vašu instantnú zmes (čaj) popíjam každý večer večer pri písaní nových kníh.
Barbora, Banská Bystrica
Ženšen mi naštartoval trávenie, upravil akné - úplne vyčistil pleť, dokonca i PH. Som veľmi spokojná.
Jozef, Bratislava
Vaše produkty mi opäť umožnili aj v mojom zrelom veku žiť život plnohodnotne a aktívne. Vrátila sa mi životná sila a energia, môžem sa opäť venovať volejbalu, ktorý mám tak rád a ktorý som už takmer zavesil na klinec kvôli boľavým kĺbom. Užívam extrakt z kórejského ženšenu iba jeden mesiac a kĺby ma prestali bolieť, som energickejší, vitálnejší, cítim sa opäť šťastný. Veľká vďaka.
Kristína, Púchov
Vďaka Vášmu kórejskemu ženšenu - tabliet, ktorý som užívala ja aj môj manžel, sa mi podarilo po dlhých rokoch snaženia sa, otehotnieť. Ďakujem Vám.
Ľubomír, Považská Bystrica
Ženšen je skvelý a na Vaše produkty nedám dopustiť. Som profesionálny vojak, každý deň potrebujem byť vitálny, energický a obozretný. Užívam pravidelne extrakt a som nadmieru spokojný.