Ženšenový posilňujúci kondicionér

Ženšenový posilňujúci kondicionér
Objednávkové číslo
POS-KOND
Jednotka
ks
Dostupnosť
Čoskoro
17,00 €

Popis:

Za vynikajúcu starostlivosť sa vám vaše vlasy odvďačia krásou. Vďaka nášmu posilňujúcemu vlasovému kondicionéru im doprajete to najlepšie, čo príroda ponúka. Vyživujúci a posilňujúci kondicionér vďaka vzácnym olejom, kokosový, šípkový, abyssiniový a tamanový, dodáva vlasom a vlasovej pokožke jemnú starostlivosť, hydratáciu, hĺbkovú regeneráciu, navyše uľahčuje rozčesávanie vlasov, dodáva im pružnosť a lesk.

Kmeňové bunky z koreňa kostihoja lekárskeho podporujú regeneráciu vlasovej pokožky a podporujú rast vlasov. Kmeňové bunky kostihoja majú preukázaný účinok na obnovu buniek epidermis, ktorá je po ošetrení silnejšia a vďaka tomu dochádza k pomalšiemu starnutiu pleti. Rovnako je preukázaný účinok aj na hĺbkovú hydratáciu vlasovej pokožky a vlasového vlákna.

Extrakt červeného kórejského ženšenu pôsobí antiapopticky, čo znamená, že zlepšuje množenie sa papilárnych buniek. Lokálna aplikácia ženšenu zlepšuje schopnosť regenerácie vlasov a podporuje rast vlasov tým, že stimuluje cirkuláciu krvi k pokožke hlavy. Okrem toho zlepšuje zdravie vlasových folikul a buniek, čím zabraňuje vypadávaniu vlasov. Ženšen tiež uľahčuje správne prekrvenie, ako aj optimálne vstrebávanie kyslíka v krvi.

Organické Aloe vera a glycerín ukľudnia vlasovú pokožku, hĺbkovo ju zregenerujú a doprajú jej poriadnu dávku hydratácie. K špičkovej starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku sa pridá aj bambucké maslo a pšeničný proteín, ktorý preniká hlboko do vlasového vlákna, a tak výrazne pomáha znižovať lámavosť vlasov, viditeľne ich posilňuje, opravuje a chráni zvonku. Zároveň ukľudňuje podráždenú vlasovú pokožku.

Použitie:

Kondicionér aplikujte na vlasy umyté šampónom, nechajte pôsobiť aspoň 3 minúty, potom vypláchnite vodou. Pre maximálny efekt odporúčame používať spoločne s prírodným Posilňujúcim šampónom Naomi BioCosmetics®.

Pre koho je produkt určený?

Posilňujúci kondicionér je určený pre suché a normálne vlasy.

Objem/Hmotnosť: 200ml

Tovar doručuje kuriér GLS, ktorý sa Vám vždy najneskôr do 3 pracovných dní ozve na Vami uvedené telefónne číslo. Zásielku doručí až k Vám domov, nie je potrebné chodiť na poštu.

Ak ste členom VIP klubu, alebo ste nakúpili nad 50,- Eur, alebo práve prebieha akcia, cena poštovného je v takom prípade zdarma.